Podróż poślubna z napędem na cztery koła

2014-01-23 15:37:37 (ost. akt: 2014-01-27 14:37:54)

W podróż poślubną nie można wyruszyć byle czym... Samochód musi mieć odpowiedni fason, mocny silnik, komfortowe wnętrze, przestronny bagażnik, być na pogodę, jak i niepogodę oraz dojechać, gdzie tylko marzenia poniosą. Oto suzuki sx4 s-cross.

Podróż poślubna z napędem na cztery koła

Autor zdjęcia: Suzuki

Małżeńskie auto powinno dać się dobrze prowadzić zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Co więc w samochodach preferują panie? Styl, kolor, łatwość prowadzenia, komfort, bezpieczeństwo... Mężczyźni może bardziej uwagę skupiają na osiągąch i wyposażeniu, ale nie oznacza to, że nie można osiągnąć małżeńskiego kompromisu. Suzuki s-cross to udane połączenie kompaktu z rozwiązaniami stosowanymi w samochodach terenowych. Nie jest to bez znaczenia, bo rodzinny samochód nie może ugrzęznąć w pierwszej, lepszej dziurze. Napęd na cztery koła stosowany w s-crossie należy do najnowocześniejszych na rynku. Zapewnia nie tylko przyjemność z jazdy, ale i poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od warunków panujących na drodze.

Klasyczny styl i przyjemny nastrój
Oceńmy auto z zewnątrz. Suzuki wygląda dynamicznie, ale i elegancko. Jego bryła nie jest zbyt toporna, a z drugiej strony nie nazbyt delikatna. W końcu pazur terenowca drzemie pod maską i czeka, aby go okiełznać. Krótko mówiąc, samochód ma swój wyraz.
Kompaktowe wymiary suzuki s-crossa nie sprawiają większych problemów podczas parkowania przed sklepem, a jego zwiększony prześwit pozwala pokonać wiele wyboistych dróg, których podczas podróży poślubnej zapewne nie będzie brakowało.
Komfort oraz elegancja to domena wnętrza tego ciekawego auta. Klasyczny styl deski rozdzielczej w połączeniu z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi oraz srebrnymi akcentami tworzą przyjemny nastrój. Wygodne siedzenia z tapicerką w ciemnej tonacji dopełniają wizji samochodu kompletnego.

W środku poduszek nie brakuje
Bagażnik. Bez tego ani rusz w podróż marzeń. Musi być pojemny i mieć łatwy dostęp. Ten w s-crossie ma pojemność 430 litrów i ma regularny kształt pozwalający na zapakowanie przedmiotów o różnych wymiarach. Konstruktorzy nie zapomnieli również o niskim progu załadunku. System podwójnej podłogi bagażnika tworzy praktyczny schowek oraz płaską powierzchnię przy złożeniu tylnego oparcia. Kiedy to zrobimy, pojemność bagażnika wzrasta aż do 875 litrów.
Nie zapominajmy o bezpieczeństwie. To podstawa każdego udanego związku. S-cross wyposażony jest w czołowe poduszki powietrzne zarówno dla kierowcy, jak i pasażera, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, a także poduszkę kolanową. Ta ostatnia jest montowana pod kolumną kierowniczą. Prowadzić auto pomagają liczne systemy kontroli trakcji: ABS, EBD, BAS, ESP i TCS. woj

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB